Nagy arányú győzelem Monostorpályiban!

Nyomtatás PDF

5 góllal voltunk jobbak ma ellenfelünknél.Az első félidei 1 gólos vezetésünket magabiztos játékkal növeltük a második félidőben!

Eredmény:

Monostorpályi – Hajdúnánás 1-6 (0-1)

200 néző, vezette: Béni T. (Gulyás S., Kövér T.)

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas Sz., Kecskés J., Devits Á., Besenyei B. (Bodnár A.), Bakos T. (Vincze S.), Takács G., Gyügyei Z., Kun Á. (Bodnár L.), Balogh J. (Czifra L.), Kecskés R. Edző: Darnai József.

Hajdúnánás: Imrő L. (László T.)– Szentjobbi R., Daróczi P., Tar A., Andorkó P., Varga D. (Dobos I.), Szitkó R., Kántor T. (Csiszár I.), Újvári Zs. (Oláh T.), Szilágyi Á. (Takács T.), Virág B. (Sánta A.) Edző: Kondora József. Gól: Devits Á., illetve Varga D. (2), Szitkó R., Újvári Zs., Takács T., Sánta A. Jók: Szabó A., Kecskés R., Devits Á., illetve mindenki. Ifi: 2-2. Kiállítás: Bodnár L.

Darnai József: – Teljesen megérdemelt vendéggyőzelem, amelyhez gratulálok a Hajdúnánásnak, bár az első félidőben mutatott játék alapján az eredményt túlzottnak tartom. Szerintem nem voltunk olyan durvák, hogy öt sárga lappal és egy pirossal büntessenek minket.

Kondora József: – Az első félidőben is megvoltak a gólhelyzeteink, de nem koncentráltunk eléggé. A második félidőben jobban koncentráltunk, ami a gólokban is megmutatkozott. Külön gratulálok a monostorpályi sportszerű közönségének, aki a mérkőzés folyamán sportszerűen biztatta övéit és egy rossz szóval nem illetett bennünket. Régen tapasztaltam ilyet idegenben.