Polgár show, Gyulaházán!

Nyomtatás PDF

Képtalálat a következőre: „futsal képek”

Polgár Gábor góljainak és Perényi Roland találatának köszönhetően ,értékes győzelemnek örülhettünk Gyulaházán.

Pedig nem úgy indult az összecsapás, mint ahogy azt a végeredmény tükrözi.

Elég hamar hátrányba kerültünk és ez az 5. perc végére meg is duplázódott. Igaz a szépítő találatra sem sokat kellett várni, de ezek után ismét a hazai rohamok, gólok következtek. A 17. percben, már három találattal bizonyult jobbnak a Gyulaháza, de küzdeni akarásunknak köszönhetően innen is volt visszaút. Az egyenlítés nem sikerült ebben a játékrészben, de egy gólra fel tudtunk zárkózni. 4-3

A folytatás is hektikusra sikeredett. A 27. perc végére már a vezetést is át tudtuk venni, azonban elég volt egy kis rövidzárlat és újból a hazaiaknál volt az előny. A találkozó véghajrájába,  egy gólos hátránnyal érkeztünk és hiába voltak jó támadás vezetéseink, a várva-várt gól, csak nem akart megszületni. Már mindenki elkönyvelte a vereséget, de a 40. minutum meghozta a feltámadást. Az utolsó percben, Polgár Gábor kétszer is eredményes tudott lenni és ezzel nagyon fontos három ponthoz juttatta csapatunkat. A győzelem értékét növeli az a tény, hogy egy igazi 6 pontos rangadót tudtunk abszolválni.

Eredmény:

Gyulaháza KSE - Flamingo KLC  6-7  (4-3)

gólok: Tóth Dávid (4), Farkas Gergő (2) illetve  Perényi Roland, Polgár Gábor (6)

A folytatásban, hazai pályán fogadjuk, a tabella második helyé álló Mád FC gárdáját.

Reméljük, csapatunk ott is folytatja majd tavaszi jó szériáját!