Nyomtatás PDF

Kapcsolódó kép

A téli pihenő után, úgy néz ki, rátalált csapatunk a helyes útra!

Az egy hónapos "semmit tevés", harapóssá tette csapatunkat, mely az eddig lejátszott 4 tavaszi forduló alatt, 7 pontot gyűjtött. E jó sorozat eddigi utolsó állomása, a hétfő este lejátszott Tarpa elleni összecsapás volt.

A vezetést elég hamar megszereztük. A találkozó 2. percében, már nálunk volt az előny, de a vendégek sem mondtak le a góllövés lehetőségéről és a 6. percben már ők álltak nyerésre. Ez az időszak nem a védelmekről, védekezésről szólt, hisz a vendégek vezető találatára, szinte azonnal jött a válasz.Gyors gólváltások jellemezték ezt a felvonást, így nem volt meglepő, hogy a 20. perc végére, már hét gólt láttak a kilátogató nézők.

4-3 ide!!!

A második félidő már nem tartogatott ennyi találatot. A helyzeteink ekkor is megvoltak, de a kialakított ziccerek közül már csak kettőt tudtunk gólra váltani. Ezzel a sikerrel megszereztük a tavaszi fordulók második győzelmét, mely erőt adhat a folytatásra.

Eredmény:

Flamingo KLC - Tarpa SC  6-3  (4-3)

gólok: Kiss Lajos (3), Polgár Gábor, Cservák Tibor (2) illetve Gajdos Csaba, Polácsek Patrik, Jóna Gábor (öngól)

A következő fordulóban:

2018.02.19-én Gyulaházán lesz jelenésünk. A mérkőzés kezdési időpontja, 18:30

Addig pedig edzések, majd vasárnap délelőtt, a DEAC elleni felkészülési mérkőzés következik!

Itt bemutatkozhatnak csapatunk új játékosai, akik még ezen a héten bemutatásra kerülnek!

Felkészülési találkozó:

2018.02.18 vasárnap,  11:00

Debreceni EAC (NB III) - Hajdúnánás-Flexo 2000 FK

Következő mérkőzés

MLSZ Regionális Futsal Bajnokság 2018.12.10.. 19:30 Flamingo KLC - Geszteréd Futsal