Ez is ötös, mely...

Nyomtatás PDF

Kapcsolódó kép

Ma is ötösre vizsgázott csapatunk!

A Derecske ellen elért szép győzelemnek köszönhetően, rég nem látott, hat mérkőzés óta tartó győzelmi szériát tudhatunk magunk mögött.

A mai sikerről, Félegyházi Zoltán nyilatkozott:

Összességében jól kezdtük a találkozót, egy jó játékosokból álló csapat ellen. Már a mérkőzés elejétől magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és ha egy kicsit jobban koncentrálunk,a vezetést is hamar megszerezhettük volna. Azonban ekkor még kimaradtak a helyzetek, sőt László Tibort sem hagyták, hogy megfázzon a kapuban. Fölényünk, a 22.percben érett góllá. Újvári Zsolt verekedte át magát két hazai védőn, a középre adott labdájára pedig Polgár Gábor érkezett a leggyorsabban. A félidő további része is hasonló játékot hozott, de fölényünket nem tudtuk megnyugtatóvá tenni.

A folytatásra, ha lehet még harcosabb hozzáállással érkeztünk meg.  Tíz perc elteltével, a félpályán szerzett labdából kontráztunk és Újvári újabb remek passzát én tudtam értékesíteni. Majd az eddig gólpasszokat adó játékosunk percei következtek. Előbb a 63. majd a 83. percben, remekbe szabott kapásgólokkal hálálta meg a bizalmat. Sőt ha ez még nem lenne elég, a 86. percben feltette az i-re a pontot csapatunk. Dallos-Nagy Tibor révén, megszereztük az ötödiket is és a gólpassz, ismét Újvári nevéhez fűződött.

Mindent összevetve: Megérdemelt győzelmet arattunk, egy jó erőkből álló hazai csapat ellen. Ezt a formát mindenképp át kellene menteni a jövő hétvégére, hisz hazai pályán, az eddig 100%-os DVSC II  ellen kell helyt állni.

Eredmény:

Derecskei LSE–Hajdúnánás FK 0–5 (0–1)

50 néző Vezette: Mészáros Cs. (Pocsai G., Malmos N.)

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Vadász I. (Kun I.), Sólyom M., Alimán J. (Trembeczki M.), Kovács M. (Lakatos R.), Nagy P., Gali V., Burkus D., Csizmadia Cs., Papp R. (Fábri D.), Szilágyi M.

Edző: Szép Sándor

Hajdúnánás FK: László T.–Tornyai V., Perényi R., Cservák T. (Kiss L.), Újvári Zs., Polgár G. (Kállai M.), Félegyházi Z. (Dallos-Nagy T.), Fodor J., Zsuga Á., Kovács G., Vígh L.

Edző: Daróczi Péter

Gól: Polgár G., Félegyházi Z., Újvári Zs.(2), Dallos-Nagy T.

Jók: Senki, illetve Mindenki (Újvári Zs. a mezőny játékosa)

Ifi: félbeszakadt

Szép Sándor: Tovább folytatódik mélyrepülésünk. A jövő héten megpróbálunk segítséget kérni a Derecskei Öregfiúktól. Gratulálunk a hajdúnánási csapatnak.

Daróczi Péter: Nagyon jól játszott a csapat. Minden játékosom átérezte as mérkőzés fontosságát. Élményszámba menő gólokat rúgtunk és megérdemelten szereztünk győzelmet. Hajrá, Hajdúnánás! Sok sikert a Derecske csapatának a folytatáshoz.