Ha csak egy napra...

Nyomtatás PDF

Képtalálat a következőre: „labdarúgás”

A Monostorpályi ellen aratott újabb győzelmünknek köszönhetően,ha csak egy napra is, de felléptünk a dobogóra!

Kérésünkre, Tornyai Viktor összegezte a látottakat:

Inkább küzdelmet, mint jó játékot hozott a mai 90 perc. Az első félidőben főleg a mi csapatunk dominált, de mint ahogy mostanában lenni szokott, az utolsó passzokba, labdaérintésekbe hiba csúszott. Az ellenfelünk, rögzített szituációból tudott veszélyes lenni, egy ízben a felső lécen csattant a monostori szabadrúgás.  A mérkőzőfelek előtt adódott lehetőségek kiaknázatlanok maradtak, így maradt a félidőre a 0-0-ás eredmény.

A félidőben váltottunk és támadóbb szellemben léptünk pályára. Azonban ez egy kis zavart  okozott nálunk, így nem volt meglepő, hogy kapusunknak is helyt kellett állnia. Bár ez a kis zavar nem hozott hazai vezetést, de arra elegendő volt, hogy rendezzük sorainkat. Komoly lehetőségek, az ezt követő  periódusban nem nagyon adódtak, egészen a 84. percig. Ekkor, Fodor János gyönyörű beadására érkezett a lehető legjobbkor gólfelelősünk és Gyöngy Tamás találatával közel kerültünk a sikerhez. Ez az előny , a derbi végéig kitartott és ennek a három pontnak köszönhetően, már a dobogó sem elérhetetlen cél.

Mindent összevetve, egy küzdelmes mérkőzésen tudtunk eredményesek lenni, ettől hazai pályán, a Hajdúszoboszló ellen, mindenképp több kell!

Eredmény:

Monostorpályi SE – Hajdúnánás FK 0–1 (0–0)

100 néző Vezette: Pál G. (Varga Gy., Kövér F.)

Monostorpályi SE: Sallai J. – Nyilas J. (Rózsa N.), Tapoti J., Sándor B. (Mile D.), Cseke B. (Bodnár L.), Bereczky B., Kiss G., Gellért M., Tóth A., Bodnár I. (Bodnár P.), Lakatos Zs.

Edző: Kaszás János

Hajdúnánás FK: László T. – Tornyai V., Perényi R. (Kállai M.), Kiss L. (Dallos-Nagy T.), Gyöngy T., Polgár G., Félegyházi Z., Fodor J., Zsuga Á., Kovács G. (Kun Á.), Vígh L. (Cservák T.)

Edző: Daróczi Péter

Gól: Gyöngy T.

Jók: Fodor J., Zsuga Á., Tornyai V., László T., Gyöngy T.

Ifi:0-4

Kaszás János: Később nyilatkozik.

Daróczi Péter: Nehéz mérkőzésre számítottunk Monostorpályiban, ami a meccs során be is bizonyosodott. Egy jól játszó hazai csapat ellen kiélezett mérkőzésen olykor a szerencsének is köszönhetően és fegyelmezett játékunkkal győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatomnak, hogy csúszott mászott és egy értékes győzelmet aratott. Sok sikert a Monostorpályi csapatának.