Képtalálat a következőre: „hajdúbiharifoci”

Az eddig  lejátszott tavaszi fordulók, tartogattak érdekességeket és egy pár csapat életében, fordulatokat is hoztak.

- Nagy valószínűséggel, a DEAC - Nyíradony páros versengésébe nem szólhat bele senki!

- A harmadik helyre, a Nagyhegyes és a Berettyóújfalu jelentkezett be.

- A Monostorpályi, huszáros sorozatot produkált eddig, megmenekül a kieséstől?

- Téglási és polgári kiesés lesz?

Ezek ugyan nem tények, de az eddig mutatott eredmények, egyenlőre ezt vetítik elő.

Ezen még változtathatnak a csapatok, erre a  következő lehetőség, a ránk következő hétvégén adódhat.

Komolyabb rangadó nélkül rendezik  ezt a fordulót, nézzük mi mit is várunk:

Kabai Meteorit SE - Berettyóújfalui SE:

Az elmúlt pár hét, mindkét csapat számára sikereket és fontos pontokat hozott.A hazai társasághoz, már a középmezőny eleje sincs őrületes távolságra, míg a vendégek ,a harmadik hely megszilárdításán tüsténkednek. Jó mérkőzést várunk,de szerintünk a vendégek kerülnek most közelebb álmaikhoz. 1-2

Sárrétudvari KSE - Polgári VSE:

Vendég oldalon csak vereségek tavasszal és immár sereghajtó csapatként utaznak  a Sárrétudvari otthonába. Hazai oldalon váltakozó eredmények, de nagy valószínűséggel, ezt a találkozót simán hozzák majd Fülekiék! 4-0

Hajdúszoboszlói SE - Monostorpályi SE:

A tabellán elfoglalt helyezéseket tekintve, ez a mérkőzés is sima egyes lenne. De látva a vendég egylet feltámadását, már nem lehetünk biztosak abban sem, hogy nem monostorpályi siker fog születni. Nagyon három esélyes ütközet, szerintünk mindkét fél egy ponttal fog gazdagodni. 1-1

Debreceni EAC - Hosszúpályi SE:

Fix 1-es mérkőzés. A célok közti különbség most ég és föld! Óriási meglepetés lenne, ha a vendégek pontot rabolnának. 4-0

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. - Derecskei LSE:

Kellő távolságra vannak a kieső helytől a hazaiak, de ez a 7 pontos különbség hamar ledolgozható. A derecskei gárda pedig még magasabbra törne, így mindkét fél számára jól jönne a három pont. Nem lesz rossz mérkőzés ez a párosítás sem, a pillanatnyi forma dönthet. 2-2

Téglási VSE - Nagyhegyes KSE:

Az eddig mutatott játék, a játékos keret erőssége, mind vendéggyőzelmet ígér. Nem lesz meglepetés, győz a jobbik csapat. 1-3

Nyíradony VVTK - Hajdúdorogi SE:

A dorogiak, mindig a tavaszi szezonban szerepelnek jobban. Most is szorgosan gyűjtögetik pontjaikat, így már a középmezőny csapatának vallhatják magukat. Azonban a Nyíradony nem engedheti meg magának azt , hogy otthon pontokat veszítsen. A bajnokság egyik esélyese, hozza a kötelezőt. 3-0

Hajdúnánás-Flexo 2000 FK - DASE:

A Derecske ellen bemutatott első 45 perc, már bizakodásra adhat okot. Azt a félidőt már javuló játék jellemezte, de ennyi még kevés a tartós sikerhez. Reméljük, hazai pályán a szebbik arcát mutatja csapatunk és sikert könyvelhetnek majd el játékosaink, az utolsó két meccsét pont nélkül lehozó debreceni alakulattal szemben. 1-0